Najwięcej spamu dostali:
- (2440) seweryn.li...
- (425) esdek
- (315) dybek
- (310) PSZEGRYF
- (247) nie
- (241) niepodam
- (222) dupa
- (171) PISowiec
- (168) Grypserka
- (162) ajet
- (159) TRYNIU
- (155) test
- (142) FUGOL
- (136) nina
- (135) Ciupak
- (133) kacper
- (130) BlokEkipa
- (126) droo
- (125) incel
- (121) aaa
- (119) temurintea...
- (112) lol
- (98) Nieczystem...
- (87) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (84) jan
- (80) pisior
- (79) kozak
- (79) okon
- (79) ppapspapad...
- (78) lollek
- (78) ala
- (77) grylogiczn...
- (76) KAFETERIA
- (75) UMNIENAWSI
- (75) wafel23
- (72) szpicel
- (72) E2EUAT
- (71) salceson
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
