Najwięcej spamu dostali:
- (2679) seweryn.li...
- (452) esdek
- (325) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (255) niepodam
- (254) nie
- (231) dupa
- (185) Grypserka
- (180) PISowiec
- (165) test
- (163) ajet
- (158) TRYNIU
- (151) FUGOL
- (141) Ciupak
- (138) blokekipa
- (135) nina
- (134) kacper
- (130) droo
- (129) temurintea...
- (124) INCEL
- (122) aaa
- (110) lol
- (102) Nieczystem...
- (97) ala
- (94) kozak
- (91) jan
- (89) KAFETERIA
- (89) pisior
- (87) TENTYPMESS
- (87) lollek
- (86) auto_evo
- (83) UMNIENAWSI
- (80) grylogiczn...
- (79) okon
- (77) eldescento
- (75) SZPICEL
- (75) ppapspapad...
- (75) wafel23
- (72) E2EUAT
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
