Najwięcej spamu dostali:
- (2854) seweryn.li...
- (473) esdek
- (363) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (278) niepodam
- (244) nie
- (229) dupa
- (198) PISowiec
- (196) Grypserka
- (179) test
- (167) TRYNIU
- (166) BlokEkipa
- (163) ajet
- (162) FUGOL
- (149) Ciupak
- (137) nina
- (135) INCEL
- (134) kacper
- (134) lollek
- (130) droo
- (129) temurintea...
- (126) aaa
- (112) Nieczystem...
- (111) lol
- (107) kozak
- (104) pisior
- (98) ala
- (92) jan
- (92) KAFETERIA
- (88) UMNIENAWSI
- (88) jad
- (88) TENTYPMESS
- (84) SZPICEL
- (84) auto_evo
- (80) aaa1
- (80) conyo
- (78) grylogiczn...
- (77) ppapspapad...
- (77) eldescento
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
