Najwięcej spamu dostali:
- (2827) seweryn.li...
- (455) esdek
- (338) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (265) niepodam
- (254) nie
- (230) dupa
- (194) Grypserka
- (191) PISowiec
- (165) TRYNIU
- (165) test
- (163) ajet
- (159) fugol
- (148) blokekipa
- (147) Ciupak
- (136) nina
- (134) kacper
- (131) droo
- (130) INCEL
- (129) temurintea...
- (125) aaa
- (110) lol
- (106) lollek
- (104) Nieczystem...
- (103) kozak
- (97) ala
- (92) pisior
- (92) jan
- (91) KAFETERIA
- (88) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (81) UMNIENAWSI
- (80) SZPICEL
- (79) eldescento
- (79) salceson
- (79) grylogiczn...
- (76) okon
- (72) jad
- (72) E2EUAT
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
