Najwięcej spamu dostali:
- (2855) seweryn.li...
- (482) esdek
- (347) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (271) niepodam
- (252) nie
- (229) dupa
- (198) Grypserka
- (194) PISowiec
- (171) test
- (166) TRYNIU
- (163) FUGOL
- (163) ajet
- (160) BlokEkipa
- (146) Ciupak
- (137) nina
- (134) kacper
- (132) INCEL
- (129) temurintea...
- (129) droo
- (126) lollek
- (126) aaa
- (112) lol
- (109) Nieczystem...
- (106) kozak
- (97) ala
- (97) pisior
- (93) jan
- (92) KAFETERIA
- (88) TENTYPMESS
- (87) UMNIENAWSI
- (86) auto_evo
- (84) SZPICEL
- (82) jad
- (79) eldescento
- (78) grylogiczn...
- (78) okon
- (76) salceson
- (76) aaa1
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
