Najwięcej spamu dostali:
- (2621) seweryn.li...
- (446) esdek
- (321) dybek
- (319) PSZEGRYF
- (255) nie
- (247) niepodam
- (226) dupa
- (177) PISowiec
- (175) Grypserka
- (163) test
- (162) ajet
- (160) TRYNIU
- (146) fugol
- (142) BlokEkipa
- (138) nina
- (134) kacper
- (134) Ciupak
- (129) temurintea...
- (126) droo
- (123) aaa
- (121) INCEL
- (111) lol
- (102) Nieczystem...
- (93) ala
- (93) jan
- (89) kozak
- (87) TENTYPMESS
- (86) KAFETERIA
- (86) auto_evo
- (86) pisior
- (82) UMNIENAWSI
- (79) lollek
- (79) okon
- (78) grylogiczn...
- (76) eldescento
- (75) SZPICEL
- (75) wafel23
- (74) ppapspapad...
- (72) E2EUAT
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
