|
Tegoroczne przymrozki nie wyrządziły na Podlasiu takich szkód jak przed rokiem, dlatego plantatorzy czarnej porzeczki i aronii liczą na wyraźnie lepsze zbiory. Ostateczny wynik sezonu będzie jednak zależał od opadów deszczu, których po wyjątkowo suchych miesiącach wciąż brakuje.
|