Najwięcej spamu dostali:
- (2400) seweryn.li...
- (420) esdek
- (315) dybek
- (305) PSZEGRYF
- (247) nie
- (239) niepodam
- (220) dupa
- (170) PISowiec
- (163) Grypserka
- (162) ajet
- (156) test
- (156) TRYNIU
- (142) FUGOL
- (136) nina
- (135) Ciupak
- (133) kacper
- (130) BlokEkipa
- (128) droo
- (125) incel
- (122) aaa
- (119) temurintea...
- (111) lol
- (98) Nieczystem...
- (86) TENTYPMESS
- (85) auto_evo
- (84) jan
- (80) ppapspapad...
- (80) okon
- (80) pisior
- (78) lollek
- (78) kozak
- (77) grylogiczn...
- (76) UMNIENAWSI
- (76) ala
- (74) wafel23
- (74) KAFETERIA
- (72) E2EUAT
- (70) szpicel
- (70) aijj18a
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
